KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Anders hultman 10791005
nr 1079 1005
Anders Hultman
(f. 1953), Sverige
Anders Hultman (f. 1953), 'Gilla Läget', 2016, signerad 'Anders Hultman 2016' och 'Gilla Läget'. Blandteknik (gicléetryck, pennor, kritor, kol, akvarell på akvarellpapper), 29x29 cm / 53x53 cm
Anders Hultman, svensk bildkonstnär och skulptör född i Stockholm 1953.
Utrop:
2.000 kr - 3.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 31 oktober 2016
kl 18:48:16
1.400 kr
700 kr
800 kr
(BEVAKNINGSPRISET EJ UPPNÃ…TT)
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr
1.300 kr
1.400 kr
1.400 kr
31 okt
A(u)ktion!
Läs mer om A(u)ktion!
Anders Hultman
Läs mer om Anders Hultman